تبلیغات

پاتوق شهر

پاتوق شهر
نظر سنجی
آیا این مذاکرات با آمریکا باعث چرخیدن جرخ هسته ای و چرخ اقتصاد(کاهش بیکاری و رکود و تورم و... ) شده است؟


دوستان همراه
لینک های مفید

میهمانی شد شروع ای عاشقان
نور حق کرده طلوع ای عاشقان

باز مولا سفره داری می کند
دعوت از عبد فراری می کند

بوی رمضان می آید و حس و حالی که همیشه فقط در رمضان وجود دارد.

از بحث استهلال و ساعت کاری ادارات و عطش و گرما که بگذریم مثل همیشه دغدغه ما ایرانی ها،ماشیعیان دو آتشه گرانی است و درد اقتصاد.

دمدمه رمضان است و بزرگترین مشکل ما گرانی مرغ و گوشت گوسفند است. بزرگترین مشکلات ما قیمت رطب و بنزین و گرما و هزینه برق مصرفی است!!!

واما...

این روزها در میانمار محشری برپاست.عاشورایی برای مسلمانان درست کرده اند. کافران حربی و بوداییان از سگ نجس تر به تحریک اربابان امریکایی دقیقاً دوروز بعد سفر هیلاری کلینتون افتادند به جان مسلمانان مظلوم میانمار افتادند و در سکوت کامل خبری تا کنون بیش از 20.000 مسلمان در آتش کینه و تعصبات سوختند و جان دادند. زنده زنده درآتش انداخته شدند. هرچه داشتند در آتش سوخت . دختران و زنان مسلمان به کنیزی و اسیری رفتند و بهشان هتک حرمت شد وحالا قریب به 200.000 مسلمان بی هیچ امکاناتی در مرز بنگلادش پناهنده هستند از ترس جانشان. اما مشکل ما همان قیمت بالای مرغ است...

درادامه مطلب وضعبت مردم بحرین،تحقیر به شهدا توسط سعودی ها کشتارمردم سوریه،کشتن رهبران شیعی در کشورآذربایجان،لیبی،تونس،افغانستان،مصر،محمدمرسی چه می کند؟ فقر وبیچارگی مردم سودان ،سومالی ونیجریه رامشاهده میکنیم...  اما ما چه میکنیم ؟؟؟؟ +تصاویر تکان دهنده

حتما به ادامه مطلب بروید...


ادامه مطلب...

طبقه بندی: خبری،
برچسب ها: ماه مبارک رمضان، دغدغه های ما، اوضاع مردم مسلمان، کشتار دسته جمعی، هتک حرمت به زنان ودختران، دیدار با خونخواران، زنده زنده سوزاندن..... اندکی تأمل کنیم،
[ شنبه 31 تیر 1391 ] [ 12:12 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]
شاید از سر همین بهت است كه یكی از مقامات بلندپایه ارتش امریكا عاجزانه می‌گوید: «من اگر او را ببینم، خیلی ساده از او خواهم پرسید كه از ما چه می‌خواهد؟!»
جوان آنلاین نوشت:
اینجا داخل ایران اسلامی، آنها كه او را می‌شناسند، از حجب و تواضع و آرامش او می‌گویند، مردی كه برخلاف آنچه امریكایی‌ها می‌گویند، مرموز نیست.

هر قدر كه داخل ایران، او را كم می‌شناسند، خارج از این مرزهای جغرافیایی، قصه‌های حیرت‌آوری از او بر سر زبان‌هاست كه با آمیخته‌ای از راست و دروغ، شبحی ترسناك و هول انگیز از او ارائه می‌دهد كه گویی همه منافع امریكایی‌ها را در خاورمیانه به خطر انداخته است و جالب آنكه هر قدر آنها او را ترسناك‌تر و هول‌انگیزتر معرفی می‌كنند، اینجا داخل ایران اسلامی، آنها كه او را می‌شناسند، از حجب و تواضع و آرامش او می‌گویند، مردی كه برخلاف آنچه امریكایی‌ها می‌گویند، مرموز نیست....
ادامه مطلب

ادامه مطلب

طبقه بندی: خبری، دیدنی،
برچسب ها: سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران، سردار قهرمان، روزنامه انگلیسی گاردین، واهمه مقام بلند پایه ارتش آمریکا، کابوس ذهن آمریکایی ها، ما همه قاسم سلیمانی هستیم،
[ جمعه 30 تیر 1391 ] [ 10:00 ق.ظ ] [ سردار داداشی ]

الا بِذِکْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، به درستی که یاد خدا آرامش بخش دل هاست.

یک پژوهشگر هلندی که بیشترین تحقیقات و بررسی های خود را در زمینه روان شناسی انجام داده، اعتراف کرد که یکی از بهترین راه های کاهش بحران روحی روانی، ذکر جلاله "الله" است.
او که استاد دانشگاه "آمستردام" است، در اظهاراتی گفت: «اگر از بحران روحی – روانی رنج می برید و احساس می کنید که فشار زندگی بر شما زیاد است، برای کاهش این گونه فشارها و بحران ها، به گفتن ذکر "الله" پناه ببرید زیرا تکرار این لفظ باعث تنظیم شدن ضربان روان انسان می شود.»
وی در ادامه افزود: «بنده سه سال بر روی این مسأله تحقیقاتی انجام دادم و حتی تأثیر این لفظ بر بیماران غیر مسلمان را لمس کردم...


ادامه مطلب

برچسب ها: تحقیقات، الله، پژوهشگر هلندی، ذکر جلاله الله خنثی کننده بحران های روحی، آرامش بخش دلها،
[ پنجشنبه 29 تیر 1391 ] [ 10:43 ق.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

در بحارج ۸۹ از حضرت‌صادق(ع) روایت نموده: هر کس پیش از ظهر روز جمعه دو رکعت نماز بخواند و…

در هر رکعت یک مرتبه سوره(حمد) و شصت‌مرتبه سوره (قُل هُوَ اللّه) را بخواند و در سجودش بگوید( بعد از ذکر سجود):

سَجَدَ لَکَ سَوادی وَ خیَالی وَ آمَنَ بِکَ فُؤادی وَ أبُوءُ إلَیْکَ وَ‌ أعْتَرِفُ لَکَ بِالذِّنْبِ الْعَظیم عَمِلْتُ سُوءً وَ ظَلَمْتُ نَفْسی فَاغْفِرلی ذُنُوبی فَإنِّهُ لا یَغْفِرُ الذِّنُوبَ إلاّ أنْتَ أعوذُ بِعَفْوکَ مِنْ عُقُوبِتَکَ وَ‌ أعوذُ بِرِضاکَ مِنْ سَخَطِکَ وَ أعوذُ بِکَ مِنْکَ لا أبْلُغُ مِدْحَتَکَ وَلا اُحْصی نِعْمَتَکَ وَلا الثّناءَ وَ عَلَیْکَ أنْتَ کَما أثْنَیْتَ عَلی نَفْسِکَ وَ‌عَمِلْتُ سُوءً وَ‌ ظَلَمْتُ نَفْسِی فَاغْفِرْلی ذُنُوبی إنِّهُ لا یَغْفِرَ الذِّنُوبَ إلاّ أنْتَ.

پس کسی که این کار را بکند ثواب آن را دارد که چهل‌مرتبه قرآن را قرائت نموده.
طبقه بندی: ......اولین سوال از ما،
[ پنجشنبه 29 تیر 1391 ] [ 10:18 ق.ظ ] [ ترکش سرگردون ]
علت ساخت فیلم های خشونت آمیز هالیوود

كارخانه های مهمات سازی آمریكا به دنبال آن هستند با حضور در فیلم های هالیوودی در صورت... .

 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی و تحلیلی،
برچسب ها: هالیوود، حامیان دولت آمریکا، رعب و وحشت، نقش سینمای هالیوود در عرصه فعالیت های استعماری، فروش سلاح های تولید شده آمریکا توسط فیلم های هالیوود، پاتوق شاهد،
[ چهارشنبه 28 تیر 1391 ] [ 12:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]

وقتی دو فرزند هم بخاطر پدر شیمیایی می‌شوند

جانباز است آن هم از نوع شیمیایی که بیش از 50 درصدش را بنیاد شهید تایید کرده است، با دو فرزند دلبند و همسر مهربانش که عوارض شیمیایی آنها را هم در برگرفته است، نمی‏داند به درد خودش برسد با فرزندانش؛ با یاد دوستان شهیدش و تصویر امام و آقا که کنارش گذاشته خوش است.

امان از آیین‏نامه و قانون اگر خروجی‏اش به درمان دردهای چند لایه یاران خمینی (ره) نینجامد. به بنیاد شهید چه ربطی دارد که فرزندان یک جانباز شیمیایی که پیش از شهادت پدر عوارض جنگ را از او به ارث برده‏اند؟ اصلا می‏خواست ازدواج نکند ...


حتما ادامه مطلب رو بخونید


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبری،
[ سه شنبه 27 تیر 1391 ] [ 06:19 ب.ظ ] [ سرباز جنگ سایبری ]

روزی بر صفحه ای از تقویم ها خواهند نوشت:
تعطیل.......روز ظهور حضرت مهدی (عج)
و به زودی در مدینه در کنار ساختمان نیمه کاره ای تابلوی زیر را میبینیم:
پروژه: حرم مطهر حضرت زهرا (س)
کار فرما: قائم آل محمد
پیمانکار: یاران حضرت
مساحت وسعت دل تمام شیعیان
اللهم عجل لولیک الفرجطبقه بندی: فرستادگان الهی و اهلبیت علیهم السلام،
برچسب ها: حضرت مهدی (عج)، اللهم عجل لولیک الفرج،
[ سه شنبه 27 تیر 1391 ] [ 06:13 ب.ظ ] [ سرباز جنگ سایبری ]

حجاب سخت است ، اما ...
ای پیامبر! به همسران و دخترانت و به زنان مؤمن بگو بخشی از مقنعه های خویش را به خود نزدیک کنند تا گردن و سینه آنان آشکار نشود... .احزاب/آیه 59
مشاهده می کنیم که حجاب زن مسلمان از احکام شرعی الهی است که خداوند به طور صریح در قرآن کریم به آن اشاره داشته است.
خودخواهانه قضاوت نمی کنم اما بیاییم برای یک بار هم که شده،خلاصه،مفید،اصولی و به دور از تعصب کور به موضوع حجاب نگاه کنیم.
زندگی اجتماعی بدون قانون نمی شود و هر قانون محدودیتی به همراه دارد؛ولی عیب ما این است که تنها محدودیت های دین را زیر ذره بین گذاشته ایم.از خودمان در خلوت بپرسیم:
چرا محدودیت های دین را این روزها خیلی رنگی تر از دیگر محدودیت ها می بینیم؟
شاید به خاطر دنیای جدید باشد؛اما این توجیه درستی نیست.ما در جهان اجتماعی نمی توانیم هر کاری را که دوست داریم انجام بدهیم.
حجاب داشتن سخت است.در گرما تحمل چیزی مثل چادر و مانتو سخت است.حجاب زیبایی را می پوشاند.جمع کردن چادر،کار راحتی نیست.این که نتوانی دستانت را آزادانه حرکت دهی،سخت است.این که یک دستت به چادرت باشد،و دست دیگرت شاید کیف و کلاسور،سخت است.همه این ها را قبول دارم،
اما نباید سختی ها باعث شود که ما حقوق سایرین را زیر پا بگذاریم.
حجاب برای مردان نیز وجود دارد؛اما حساسیت در جنس مؤنث به هزار و یک دلیل بیشتر است که همه ما به خوبی می دانیم.
متأسفانه دنیای جدید،دنیایی است که در آن درباره ی قوانین الهی سکوت اختیار شده است.دنیایی که ناخودآگاه از طریق فیلم ها و محصولات فرهنگی اش تبدیل می شود به الگوها و ارزش های ما.همین امر باعث می شود که تنها محدودیت های دین را ببینیم و شکایت بکنیم.
زندگی غرب و ماهواره نباید الگوی زندگی ما باشد.تا به حال به این فکر کرده اید که غربی ها در لذت و شهوت هم سرشان کلاه رفته است؟
مردی که دائم نگاهش این طرف و آن طرف است و زنان مختلف را می بیند،دیگر همسرش برای او هیچ لطفی ندارد و تکراری است.نگه داشتن چشم،باعث می‌شود مرد زنش را با دیگران مقایسه نکند.آن‌وقت زمانی که به خانه می آید و زنش را می‌بیند،او را زیباترین زن دنیا می‌بیند؛چون زن دیگری را ندیده.حتی اگر نمره زنش 13 هم باشد،برای او بهترین نمره است.معلوم است که اگر زنی بخواهد با ده ها زن دیگر در زیبایی،آرایش،اندام،لباس و... حتماً شکست می‌خورد.
و چه زیبا گفت پیامبر اکرم(ص):کسی که حیا ندارد،ایمان ندارد.


طبقه بندی:
برچسب ها: حجاب، آیات قرآن کربم، زیبایی باطن، الگو وارزش های اسلامی، نداشتن حیا، نداشتن ایمان، سرباز جنگ سایبری،
[ سه شنبه 27 تیر 1391 ] [ 06:10 ب.ظ ] [ سرباز جنگ سایبری ]
وزیر اطلاعات از همکاری سرویس‌های جاسوسی امریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس، آلمان و فرانسه در ترور دانشمندان هسته ای یمان خبر داد تا مشخص شود که در جریان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان یکی از کم سابقه‌ترین همکاری‌های بین سرویسی رخ داده است.


تا پیش از این، مقام‌های اطلاعاتی ایران از دست داشتن سرویس‌های جاسوسی آلمان و فرانسه در این ترورها خبری نداده بودند اما منابع آگاه امنیتی می‌گویند که یک اتاق عملیات مشترک برای این ترورها طراحی و برنامه ریزی می‌کرده و به‌طور بی‌سابقه‌ای حتی منابع خود را در اختیار سرویس‌های دیگر می‌گذاشتند.


اظهارات جدید وزیر اطلاعات بازتاب زیادی در رسانه‌های غربی داشته و این رسانه‌ها عمدتاً تلاش کرده‌اند که با هم‌زمان نشان دادن بیان این اظهارات با رزمایش موشکی و مذاکرات هسته‌ای، ادعا کنند که ایران قصد تعامل در موضوع هسته‌ای را ندارد.


این در حالی است که شواهد به‌دست آمده از شبکه‌های منهدم شده ترور حاکی است که غرب همان‌طور که در حوزه دیپلماسی راهبرد دو مسیره "فشار- گفت‌وگو" را با صراحت اعلام و از این فشارها به "تحریم‌های اقتصادی" یاد می‌کند و برای طراحی و اعمال هر یک از این تحریم‌ها نیز یک ستاد مشترک جنگ اقتصادی راه می‌اندازد، فاز حذف فیزیکی دانشمندان ایرانی به‌منظور متوقف کردن رشد علمی کشور، ایجاد فضای ارعاب در میان دانشمندان و القای ناتوانی نظام در تأمین امنیت نخبگان را نیز دقیقاً با همان ستاد مشترک البته مرکب از افسران امنیتی و نظامی دنبال می‌کند.


یک منبع آگاه امنیتی در این زمینه  گفت: در جریان ترورهای اخیر به‌طور باور نکردنی مرزهای امنیتی برداشته شد و در شرایطی که سرویس‌های امنیتی خود را ملزم به رعایت حیطه بندی می‌دانند، شاهد یک میز مشترک عملیات ترور بودیم که سرویس‌های جاسوسی غرب، اطلاعات خود را سخاوتمندانه به اشتراک می‌گذاشتند!


وی ادامه داد: حیطه بندی‌های امنیتی در سرویس‌های اطلاعاتی دنیا آن‌قدر اهمیت دارد که نزدیک‌ترین کشورها و مجموعه‌های امنیتی نیز همه درها را به روی هم باز نمی‌کنند، به‌عنوان نمونه با وجود اینکه ایران با محور مقاومت مانند حزب الله لبنان همکاری‌های امنیتی نزدیکی دارد، با این حال، باز هم حد و مرزهای امنیتی با تعریف مشخصی وجود دارد و این‌طور نیست که این حیطه بندی‌ها نادیده گرفته شود.


این منبع امنیتی با یادآوری اینکه تبادل اطلاعات و حتی تبادل منبع در ترورهای دانشمندان ایران میان سرویس‌های جاسوسی غرب شاید بی‌سابقه باشد، افزود: از جمله اهدافی که تاکنون از این شبکه به‌دست آمده است، ترورهای هدفمند مانند ترور دانشمندان و نخبگان ایران و همچنین ترورهای کور بوده است.


وی همچنین خاطرنشان کرد: شبکه تروریستی ضربه خورده را می‌توان گسترده‌ترین و آموزش دیده‌ترین شبکه تروری دانست که بعد از گروهک‌های دهه 60، کشف شده و ضربه خورده است و با وجود هم‌افزایی و همکاری بین سرویسی کم‌نظیر سرویس‌های غربی، این ضربه، یک ضربه کاری به سرویس‌های جاسوسی غرب و یک بی‌اعتباری حرفه‌ای بزرگ برای آن‌ها قلمداد می‌شود.طبقه بندی: سیاسی و تحلیلی، خبری،
برچسب ها: وزارت اطلاعات، بمب خبری رسانه های جهان، همکاری سرویس هاس جاسوسی برای ترور دانشمندان ابرانی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران،
[ سه شنبه 27 تیر 1391 ] [ 06:06 ب.ظ ] [ سرباز جنگ سایبری ]

اجتماعی س: آقای مشایی گفته است: «به تمام نمازهایی كه خوانده‌ام قسم می‌خورم منطقی كه صف‌بندی می‌كند باطل است، باطل است، باطل است.» نظر یا پاسخ شما چیست؟

 

 : قبل از پاسخ لازم است که به دو نکته‌ی مهم توجه شود: اول آن که امید است نمازهای ایشان و همه مسلمین نزد پروردگار عالم مقبول باشد. خداوند متعال ضمن تصریح ها و تأکیدهای بسیار بر ضرورت اقامه نماز در قرآن کریم، آیه مبارکه «فَوَیلٌ لِّلْمُصَلِّینَ ... – وای بر نمازگذاران» را هم نازل کرده است و در ادامه به نمازگزاران اهل غفلت و اهل ریا اشاره نموده است، تا گمان نکنیم که اولاً هر نمازخوانی حتما اهل نماز قلمداد می‌گردد و ثانیا هر نمازی حتما مقبول است. اما ضمن دعا و به فرض مقبولیت، لازم به ذکر است که نماز آقای مشایی یا هر نمازخوان دیگری، از مصادیق قسم نیست که دلیلی برای صحت ادعا یا ضرورت و اطمینانی برای قبول مطلب قلمداد گردد. و دوم آن که در پاسخ به مطلب توجه می‌شود و نه به شخص گوینده.

 


ادامه مطلب

طبقه بندی: ......اولین سوال از ما، شبهات،
برچسب ها: پاسخ به شبهه، ادعای مشایی، اهل غفلت وریا، صف بندی براساس ولایت، حزب، جهت حرکت وعملکرد،
[ دوشنبه 26 تیر 1391 ] [ 12:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]

راهی برای درمان دردهای این سینمای رنجور

 

 
 
حرف های آوینی دراین حوزه، براستی خواندنی است و شنیدنی. وقتی از درد درجه چندم... .


ادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: شهید مرتضی آوینی، سید شهیدان اهل قلم، بحران سینمای امروز، سخنان امام خامنه ای، فیلم های خانوادگی، انجمن اسلامی شاهد دکتر امیدی، سردار سایبری،
[ یکشنبه 25 تیر 1391 ] [ 12:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]

قنداقه ی دخترم را بگذارید روی تابوتم؛ مطمئناً من و دخترم هرگز یکدیگر را نخواهیم دید

آنقدر امین بود که امام آمد ایران ایشان را فرستادند خانواده امام را از خارج بیاورند./امام از من پرسیدند: بچه کجا هستید؟ عرض کردم بهشهر مازندران

سردار شهید حبیب‌الله افتخاریان معروف به ابو عمار، درسال ۱۳۳۴ در شهرستان« بهشهر» متولد شد. در سن سه سالگی از محبت پدرمحروم گشت و سرپرستی او و خانواده اش را عمویش بر عهده گرفت. به دلیل شرایط مادی خانواده تحصیل در کلاس های شبانه و کار و تلاش روزانه را انتخاب کرد. پس از فراغت از تحصیل به خدمت سربازی رفت بعد از آن در اداره برق اصفهان مشغول کار شد و در عین حال به مبارزات سیاسی خود علیه رژیم پرداخت و به علت فشار عوامل شاه به کشور آلمان و بعد فرانسه مهاجرت کرد...


ادامه مطلب

طبقه بندی: ..........سیره شهدا، دیدنی،
برچسب ها: شهید ابوعمار، سردار شهید حبیب ا... افتخاریان، زندگینامه، محافظ امام، فرمانده سپاه مریوان و بانه، فرماندهی تیپ 25 کربلا،
[ پنجشنبه 22 تیر 1391 ] [ 12:01 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(چهارشنبه) در دیدار بیش از هزار نفر از زنان نخبه، فرهیخته و مجاهد دنیای اسلام، نقش زنان را در حركت عظیم بیداری اسلامی بی بدیل خواندند و با اشاره به تجربه بسیار پربركت حضور زنان ایران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی تأكید كردند: تداوم،‌تقویت و گسترش حضور زنان در حركت مبارك بیداری اسلامی بی تردید، پیروزیهای فراوانی را برای ملتهای مسلمان به دنبال خواهد آورد.
نکات مهم:
 
احیای  هویت واقعی زن مسلمان- ناکامی غرب برای دور کردن زن مسلمان از هویت اسلامی- بصیرت عامل رشد بیداری اسلامی وعزت اسلام- زن نماد ابزار مرد در فرهنگ غرب- اسلام به زن کرامت و هویت می بخشد- نقش زنان در جامعه  در بخش هایی مهمتر است- حضور آگاهانه زنان باعث تضمین آن حرکت وجنبش شده است- بازماندگی آمریکا و صهیونیزم برای مهارکردن بیداری- پیشرفت وبالندگی ایران بواسطه ی تحریم ها- وحدت بین برادران شیعه وسنی
 
بقیه مطالب در ادامه مطلب+کلیپ

ادامه مطلب

طبقه بندی: ولایت فقیه - امام خمینی و امام خامنه ای، سخنان حکیمانه، بیداری اسلامی، خبری، آلبوم صوتی،
[ پنجشنبه 22 تیر 1391 ] [ 12:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]
[ سه شنبه 20 تیر 1391 ] [ 12:45 ق.ظ ] [ سردار داداشی ]
[ دوشنبه 19 تیر 1391 ] [ 09:24 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

امام علی (ع):ا ی مردم!شما را از دنیا و فریفتگی به آن هشدار می دهم؛ که دنیا به زودی از دستتان رود٬ آن سان که از دست پیشینیان شما برفت. پس در دنیا تلاش خویش را در راه توشه گرفتن از عمر کوتاه آن٬ برای عمر دراز آخرت قرار دهید٬ که دنیا سرای عمل است وآخرت سرای بقا و سزا.

تعجب نکنید اگر ...

تاکنون به شرایط سینمای ایران توجه کرده اید ؟

شاید شما هم مانند من از وجود برخی مسائل در سینمای ایران تعحب کرده اید اما اینجا من به شما خواهم گفت که تعجب نکنید ...

تعجب نکنید اگر می بینید در سینمای ما اثری از هنر خلاقیت و جلوه های ویژه نیست و تمام هنر سینمای ما به نمایش گذاشتن عروسکهایی هست که با هزار قلم آرایش می شوند و به معرض نمایش گذاشته می شوند و تنها هنرشان چهره زیبایشان هستادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: سینمای ایران، هدف پوچ سینما، بزرگترین مروج فرهنگ بدحجابی، سینمای اسلامی ایران یا سینمای غرب، فساد پشت صحنه فیلم های سینمایی، اداره ارشاد، صداوسیماومسئولین مرتبط چه میکنند؟،
[ دوشنبه 19 تیر 1391 ] [ 04:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]

چند سالی است که در بسیاری از جشن های مذهبی و بخصوص در اعیاد شعبان شاهد حضور خوانندگان و بازیگران و استفاده از موسیقی برای در تجلیل از آقا امام زمان (عج) هستیم. امری که موجب کشیده شدن ابتذال به مراسم های مذهبی و رفتارهای ناهنجار در جشن هایی چون نیمه شعبان می شود که تجربه ی تلخ آن سال گذشته در مراسم های نیمه شعبان شهرداری تهران و همچنین برخی از شهرستان ها اتفاق افتاد.

اگر بخواهیم این امور را از جایی تصحیح کنیم باید از صدا و سیما شروع کرد و متدینین باید از صدا و سیما مطالبه کنند و صدا و سیما یک سازمان آماری است و بر اساس میل مردم حرکت می کنند و اگر متدینین میلشان را نشان دهند درست می شود و اگر این اتفاق نیفتد به طرف دیگر می غلتد…

ادامه مطلب را ببینید…


به ادامه مطلب بروید...

طبقه بندی: خبری،
برچسب ها: صداوسیما، هنرپیشه ها و خوانندگان، وظایف صداوسیما و مسئولین، خطر منحرف شدن از مسیر در جشن های مذهبی، استاد مسعود عالی، ندادن الگودهی صحیح در رسانه ملی،
[ دوشنبه 19 تیر 1391 ] [ 03:30 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]

دوست عزیز لطفا مطلب را کامل بخوان تا پشیمان نشوی!!!

از VPN استفاده کنید تا اطلاعاتتان به سرقت برود!!

رئیس پلیس فتا با بیان اینکه تعداد کاربران استفاده‌کننده از VPN بین ۲۰ تا۳۰ درصد کل کاربران است، گفت: در آخرین جلسه‌ای که در کمیسیون مصادیق برگزار شد، قرار بر این شد که کمیسیون ساماندهی‌VPNها تشکیل ‌شود. سردار سید کمال هادیانفر که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، با اشاره به اینکه برخی از سایت‌های اینترنتی مستهجن و برخی دیگر عناد رسمی با نظام جمهوری اسلامی دارند، گفت...


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبری،
برچسب ها: وی پی ان مجانی، سرقت اطلاعات، فیلتر، رمزنگاری، حملات سایبری، سردار سید کمال هادیانفر، آنتی ویروس،
[ دوشنبه 19 تیر 1391 ] [ 01:36 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

گروه وکلای آمریکایی می گویند هرچند نوشابه های شیرین تری به بازار می آیند ولی آگاه باشید که جان انسانها را می‌خورید.

به گزارش «24»، گروههای حقوق بشر و وکلای دادگستری های آمریکا از مقامات این کشور خواسته اند فعالیت و تولید محصولات شرکت پپسی کولا به خاطر ...


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبری، دیدنی،
برچسب ها: جنین انسان، نوشابه پپسی، گزارش، حقوق بشر، سینومیکس، سلولهای بنیادین، افزودنی وطعم دهنده،
[ یکشنبه 18 تیر 1391 ] [ 03:48 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

هر چه قدر یک فرد به خدا و دین اعتقاد بیش‌تری داشته باشد به همان اندازه از زندگی رضایت بیش‌تری دارد، موفق‌تر است و در ارتباط با دیگران صداقت بیش‌تری دارد…
در یک مطالعه که در نشریه روانشناسی آمریکا به چاپ رسیده است کایون لیم و همکارانش از دانشگاه هاروارد مطالعه‌ای را روی ۳ هزار و ۱۰۰ آمریکایی انجام دادند و از آن‌ها سوالاتی در مورد فعالیت مذهبی و اعتقاد آن‌ها پرسیدند. همین تحقیقات یک سال بعد هم دقیقا به همین شکل انجام شد تا تاثیر باورهای دینی در زندگی این افراد بررسی شود.

در این مطالعات مشخص شد در بین پیروان تمام ادیان، افرادی که به طور مرتب در مراسم مذهبی خاص دین خود شرکت می‌کنند ۲۸ درصد از زندگی خود رضایت بیش‌تری دارند. حتی افرادی که گاهی اوقات در مراسم و آئین‌های مذهبی شرکت می‌کردند نیز ۲۳ درصد رضایت بیش‌تری نسبت به افراد دیگر داشتند.


ادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: عشق به خدا وتاثیرات آن، نشریه روان شناسی آمریکا، راههای زندگی سالم، اعتقاد به خدا انسان را امیدوارتر، صادق‌تر و بخشنده‌تر می‌کند، مذهبی‌ها موفق‌ترند، مایکل مک‌کالوق،
[ جمعه 16 تیر 1391 ] [ 07:05 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

امام صادق علیه السلام معجزاتی را که هنگام ولادت پیامبر اکرم آشکار شد، چنین بر می‌شمارد:

۱- ابلیس از ورود به آسمان‎های هفتگانه محروم شد.

۲- شیاطین دور شدند.

۳- تمامی بت‎ها در بتکده با صورت بر زمین افتادند.

۴- ایوان کسری شکست و چهارده کنگره‌ی آن سقوط کرد.

۵- آب دریاچه ساوه خشک شد.

۶- سرزمین خشک سماوه، آب پیدا کرد.

۷- آتشکده فارس پس از هزار سال خاموش شد.

۸- نوری از سرزمین حجاز بر آمد تا به مشرق رسید.

۹- کاهنان عرب علوم خود را فراموش کردند.

۱۰- سحر ساحران باطل شد.

استحیائیل – یکی از فرشتگان بزرگ خدا – در شب تولد حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم بر کوه ابوقبیس ایستاد و با صدایی بلند گفت: «ای مردم مکه! به خدا و فرستاده او و نوری که با او فرو فرستاده‌ایم ایمان بیاورید.»
طبقه بندی: فرستادگان الهی و اهلبیت علیهم السلام،
برچسب ها: معجزه زمان پیامبر اکرم (ص)، امام صادق (ع)، استحیائیل، کوه ابوقبیس، ترکش سرگردون، پاتوق شاهد، انجمن اسلامی شاهد،
[ جمعه 16 تیر 1391 ] [ 06:58 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

حضرت علی علیه السلام در حال نماز و در حالت رکوع بودند، وقتی شکایت مرد نیازمند را شنیدند دست مبارکشان را به طرف او دراز نمودند و به او اشاره کردند تا انگشترش را بردارد!

نیازمند جلو آمد و انگشتر حضرت علی علیه السلام را از دستشان درآورد و با خود برد.

اخیرا تصویری از انگشتری در سایت های مختلف عراقی منتشر شده و گفته می شود که انگشتری منتسب به مولای متقیان، أمیر المؤمنین علی علیه السلام است.


ادامه مطلب

[ جمعه 16 تیر 1391 ] [ 06:54 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

امام محمد باقر از امیر المومنین (ع) روایت فرموده: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (ص) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد.

در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :”امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم.

ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید مردی را دید و از او سوال کرد: ” دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد”

 

مرد گفت “رسول خدا فرمود:” آیه ای از گنج های عرش نازل شد که بت های جهان به خاطر آن آیه همگی با صورت به زمین خوردند. ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و حادثه را به آن ها خبر داد.

===================

آیت الکرسی سید آیات قرآن

پیامبر به حضرت علی (ع) فرمود: ” یا علی ! من سید عربم-مکه سید شهر هاست- کوه سینا سید همه کوه هاست- جبرئیل سید همه فرشتگان است – فرزندانت سید جوانان اهل بهشتند- قرآن سید همه کتاب هاست – بقره سید همه سوره های قرآن است – ودر بقره یک آیه است که آن آیه ۵۰کلمه دارد و هر کلمه ۵۰ برکت دارد و آن آیت الکرسی است.


ادامه مطلب

[ جمعه 16 تیر 1391 ] [ 06:52 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

آیا میدانید : تعداد ۱۰۱۵۰۳۰ نقطه در قرآن بکار رفته است

آیا میدانید : تعداد ۵۰۹۸ محل وقف در قرآن وجود دارد

آیا میدانید : تعداد ۳۹۵۸۶ عدد کسره در قرآن بکار برده شده است

آیا میدانید : تعداد ۱۹۲۵۳ عدد تشدید در قرآن بکار برده شده است

آیا میدانید : بهترین نوشیدنی که در قرآن ذکر شده ( شیر ) می باشد

آیا میدانید : بهترین خوردنی که در قرآن ذکر شده ( عسل ) می باشد

آیا میدانید : بزرگترین عدد در سوره صافات آیه ۱۴۷ آمده که صد هزار می باشد…

آیا میدانید : کمترین حرفی می در قرآن بکار رفته حرف ( ظاء) می باشد

 


ادامه مطلب

[ جمعه 16 تیر 1391 ] [ 06:47 ب.ظ ] [ ترکش سرگردون ]

برخی به شعار «جانم فدای رهبر» شبهه وارد کرده و ایراد می‌گیرند. پاسخ چیست؟

ایکس – شبهه: آدمی چه بداند و چه نداند، با اراده و یا بدون اراده، به صورت دائم و پیوسته، مال و جانش را فدای محبوبش می‌کند. اساساً معنا و مفهوم و انگیزه‌ی حرکت نیز همین «محبت» و جذب شدن محب به سوی محبوب است.

کسی که تحصیل علم را دوست دارد، ده‌ها سال از عمر و جان را فدای کسب علم می‌کند، کسی که پول را دوست دارد، هر روز از صبح تا شب جان عزیز را فدای رسیدن به پول می‌کند و کسی که بازی فوتبال را دوست دارد، 90 دقیقه از عمر و جان عزیزش را فدای دیدن یک مسابقه‌ای می‌کند که در کشوری دور دست در حال انجام است و علاقه یا عدم علاقه او و هم چنین پیروزی هیچ یک از تیم‌ها نیز تأثیری بر او ندارد. کسی که غرب، فرهنگ غرب، مدل های حکومتی یا معیشتی یا تفریحی غرب را دوست دارد، مال، جان، حیثیت، دنیا و آخرتش را فدای غرب می‌کند و ... .

آیا ندیده‌اید که جوان با چشم گریان می‌گوید: برای دیدن بازی تیم محبوبم، یک ماه برنامه‌ریزی کردم، سه روز مرخصی گرفتم، دور روز پیش از شهرم عازم شدم، دیشب در کنار استادیوم فوتبال زیر کامیون خوابیدم، امروز از صبح زود در صف ایستادم ...، ولی راه به داخل نیافتم و یا گریه می‌کند که چرا تیم محبوبش باخته است! اینها همه مال و جان (پول، عمر، اعصاب و روان ...) است که در راه محبوب فدا می‌شود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: ولایت فقیه - امام خمینی و امام خامنه ای، شبهات،
برچسب ها: شبهات، پاسخ به شبهه، امام خامنه ای، جانم فدای رهبر، اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، ولایت نور، ولایت جاهلی طاغوت، سردار سایبری، پاتوق شاهد، انجمن اسلامی شاهد،
[ چهارشنبه 14 تیر 1391 ] [ 04:00 ب.ظ ] [ سردار داداشی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگ


ماباسخن رهبر خود دمسازیم
برصلابت کلام او می نازیم
با کوشش وسعی خویش انشاالله
یک مملکت محمدی می سازیم.

از قرارگاه شهید ابوعمار (اولین وبلاگ انجمن شهرستان بهشهر )
91-90
همزمان با سالگرد شهادت شهیدمطهری وروزمعلم

آخرین مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :